Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 1 października 2019
  • 21 listopada 2019

Zgłoś się, spełnij marzenia - trwa VI edycja Tyskiego Banku Kultury!

Za nami:

Zapraszamy do Tyskiego Banku Kultury - jedynego w swoim rodzaju banku, który nie słyszał nic o ratach i prowizjach. Wręcz przeciwnie - daje możliwości do tego, aby spełnić swoje marzenia. Jedyne co trzeba zrobić, to mieć pomysł i złożyć wniosek.

Czym jest Tyski Bank Kultury?

Tyski Bank Kultury to możliwość realizacji wydarzeń i projektów artystycznych na terenie miasta, a jednocześnie finansowanie ich. Już po raz szósty Miejskie Centrum Kultury w Tychach zachęca do udziału w programie, który udowodni, że właśnie tu, w Tychach, mnożą się talenty. Rosnące zainteresowanie programem i zrealizowane do tej pory projekty budzą ciekawość co do kształtu tegorocznej edycji Tyskiego Banku Kultury. Zależy on od pomysłowości tyszan - to oni swoimi projektami mogą wpłynąć na lokalne życie kulturalne.

Dla kogo jest Tyski Bank Kultury?

Program skierowany jest do twórczych osób prywatnych, grup nieformalnych czy kół zainteresowań związanych z miastem. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Co można zyskać?

Każdy z pięciu projektów, który zostanie wybrany do realizacji zostanie dofinansowany w kwocie 6 tysięcy złotych. Przy realizacji zgłoszonego projektu MCK pomaga zapewniając opiekę merytoryczną, administracyjną, techniczną i finansową. Wszystko po to, aby jak najpełniej pomóc

Jakie są zasady?

Projekty można będzie realizować przez cały 2020 rok, a szczęśliwców, których pomysły spodobają się Komisji Konkursowej i Kapitule najbardziej, poznamy ostatniego dnia Jarmarku Bożonarodzeniowego, 22 grudnia. Zgłoszenia oceniane będą przez Komisję złożoną z tyskich artystów oraz Kapitułę złożoną z reprezentacji laureatów dotychczasowych edycji Banku.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową lub osobiście w MCK Tychy do 22 listopada.

Harmonogram:
  • 30 września - 22 listopada (do godz. 15.00) - nabór wniosków
  • 5 grudnia - ogłoszenie projektów, które pozytywnie przeszły weryfikację formalną
  • 22 grudnia - ogłoszenie wyników


Regulamin i wniosek dostępne są na stronie Miejskiego Centrum Kultury.

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.