tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 9 sierpnia 2019
  • 10 sierpnia 2019

Ze sklepu przy ul. Jaśkowickiej skradziono elektronarzędzia

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi ze sklepu przy ulicy Jaśkowickiej. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ze sklepu przy ul. Jaśkowickiej skradziono elektro
Ze sklepu przy ul. Jaśkowickiej skradziono elektronarzędzia · fot.


Ze sklepu skradziono dwie strugi elektryczne oraz szlifierkę kątową o łącznej wartości 747 złotych. Do kradzieży miało dojść 7 czerwca w sklepie mieszczącym się w Tychach przy ulicy Jaśkowickiej.

Policja opublikowała wizerunki osób, które mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia. Są to mężczyźni w wieku około 30-35 lat, włosy krótkie, jeden z nich ma być szczupłej budowy ciała, ubrany w czerwoną koszulkę z napisem "DIVERSE", krótkie niebieskie spodenki, na głowie czarne okulary przeciwsłoneczne, na szyi łańcuszek koloru białego oraz przewieszoną przez ramię czarną saszetkę. Drugi mężczyzna ma być średniej budowy ciała, ubrany w niebieską koszulkę oraz niebieskie krótkie spodenki, na głowie ma okulary przeciwsłoneczne z białymi oprawkami, buty czarne z białą podeszwą typu adidas.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA