• 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 315

Realizacja Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023 - ankieta dla mieszkańców

W minionym roku w Tychach zakończyła się realizacja 7-letniego Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do 2023 roku. Czas na podsumowanie programu - Urząd Miasta zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety.

Rewitalizacja Czułów - kwietniki
Rewitalizacja Czułów - kwietniki · fot. Włodzimierz Chrzanowski


W ramach projektu zrealizowano wiele działań inwestycyjnych oraz społecznych, m.in. Bazę Rozwoju Rodziny, Bazę Aktywnych Seniorów, dzień sąsiada na os. N i O czy potańcówki na os. A.

"Program Rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023" realizowany był dzięki zaangażowaniu i współpracy wydziałów urzędu, jednostek, instytucji miejskich, organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli sektora prywatnego. Obecnie Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich rozpoczyna prace nad przygotowaniem raportu końcowego z realizacji Programu.

Ankietę można wypełnić pod tym linkiem: https://umtychy.pl/artykul/8959/realizacja-programu-rewitalizacji-dla-miasta-tychy-do-roku-2023-ankieta-dla-mieszkancow

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.