• 11 lutego 2024
  • 15 lutego 2024
  • wyświetleń: 707

Przed pierwszym gwizdkiem sezonu. Okazja do rozmowy z Maximilianem Kothnym z GKS Tychy

Za nami:

15 lutego o godz. 18.00 Tyska Galeria Sportu zaprasza na spotkanie z Maximilianem Kothnym, członkiem zarządu Klubu Piłkarskiego GKS Tychy S.A.

Maximilian Kothny i Piotr Włodek
Maximilian Kothny i Piotr Włodek · fot. Łukasz Sobala / Tyski Sport


Kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu to rozmowa z członkiem władz tyskiego klubu tuż przed rozpoczęciem wiosennej części ligowego sezonu.

Rok 2023 wiele zmienił w tyskiej drużynie - większościowym akcjonariuszem Klubu Piłkarskiego GKS Tychy S.A. została spółka Tychy Investment Company Limited z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Zmiana właściciela wywołała wiele sprzecznych opinii wśród kibiców. Jedni wskazywali, że klub już dawno powinien przestać działać na garnuszku miasta. Inni poddawali w wątpliwość dotychczasowe osiągnięcia kilku europejskich drużyn, w które wcześniej zainwestowali obecni akcjonariusze KP GKS Tychy. Jednak w sezonie 2023/24 prowadzony przez nowego trenera i znacznie odmłodzony zespół spisuje się więcej niż dobrze, zajmując przed wiosenną rundą miejsce w czołówce I ligi, z szansami na awans do ekstraklasy.

Z Maximilianem Kothnym, członkiem zarządu KP GKS Tychy S.A. i pozostałymi gośćmi spotkania, tuż przed rozpoczęciem wiosennej części ligowego sezonu, porozmawiamy o celach, ambicjach i problemach klubu. Z pewnością nie zabraknie też pytań ze strony publiczności.

Maximilian Kothny urodził się w 1996 roku w Monachium. Zanim został członkiem władz tyskiego klubu, był prezesem Türkgücü München (Niemcy) oraz doradcą zarządu AS Nancy (Francja).

  • Miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7
  • goście: Maximilian Kothny (członek zarządu Klubu Piłkarskiego GKS Tychy S.A.) i Julius Ertlthaler (piłkarz GKS-u Tychy)
  • prowadzi: Tadeusz Musioł (Polskie Radio Katowice)
  • zapisy: 515 717 430 (także SMSem), k.hajduk@tgs.tychy.pl
  • wstęp wolny!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.