• 8 lutego 2024
  • wyświetleń: 108

Zarządzanie magazynem do wynajęcia: najlepsze praktyki dla wynajmujących

Materiał partnera:

Dodatkowa przestrzeń, umożliwiająca przechowywanie rzeczy nieużywanych na co dzień, dokumentów, mebli i innych przedmiotów jest rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym brakuje tego miejsca zarówno w domu, jak i w swojej firmie. Jak użytkować magazyn do wynajęcia, aby nie wpaść w „błędne koło” nie mogąc się w nim odnaleźć? Oto kilka cennych porad organizacyjnych dla wszystkich zabieganych!

magazyn


Wybierz taki metraż magazynu do wynajęcia, który spełnia Twoje oczekiwaniaWynajem zbyt dużej komórki magazynowej nie ma sensu - po co przepłacać za powierzchnię, której i tak nie jesteś w stanie zapełnić? Z kolei decydowanie się na zbyt mały metraż w jak najniższej cenie rodzi ten sam problem, co w dopiero co posprzątanej przestrzeni - natłok rzeczy ułożonych jedna na drugiej szybko spowoduje, że nie będzie wiadomo co, gdzie się znajduje.

Dlatego RóżaRent proponuje szeroki wybór metrażu nowoczesnych komórek magazynowych: https://rozarent.pl/cennik-magazynow-self-storage. Możesz zdecydować się na mały box, w którym zmieścisz swój sprzęt biwakowy i nieużywane pościele, lub całkiem dużą komórkę magazynową, do której z powodzeniem przeniesiesz meble z remontowanego biura. Ceny wynajmu są wprost proporcjonalne do powierzchni magazynu do wynajęcia: dlatego nie przepłacasz - inwestujesz w to, co naprawdę mądrze wykorzystasz.

Zainwestuj w kartony, kosze, pudełka i organizeryBałagan zrobić jest zawsze łatwo - trudno go jednak posprzątać, zwłaszcza gdy przedmiotów jest sporo. Dlatego, aby uniknąć takiej sytuacji, warto zgromadzić solidne kartony, pudełka, różnorakie organizery czy kosze, w których umieścisz swój dobytek. Jeżeli będzie ich dużo, warto dodatkowo ustawić w boxie regał magazynowy, na którym będzie można poustawiać w ten sposób posortowane artykuły. Będzie to szczególnie cenne, jeżeli prowadzisz sklep online i chcesz mieć zawsze łatwy dostęp do danego typu asortymentu.

Stwórz czytelne, rzucające się w oczy etykietyDla wielu to najprzyjemniejsza część organizacji magazynu do wynajęcia: tworzenie etykiet, które od razu zwrócą uwagę i dokładnie określą, co znajduje się w danym koszu czy kartonie. Pomocne mogą okazać się także naklejki lub piktogramy, które dodatkowo przyciągną wzrok.

Dzięki temu już na wejściu będziesz wiedzieć, gdzie leżą dokumenty z danego okresu czasu, czy łyżwy czekające na sezon zimowy.

Upoważnij zaufaną osobę do dostępu do Twojej komórki magazynowejW rozarent.pl ważne jest bezpieczeństwo i wygoda Klienta. Hala, na której znajdują się boxy magazynowe, jest pilnie strzeżona, monitorowana i chroniona, dlatego nie musisz się obawiać, że ktoś niepowołany dostanie się do przestrzeni, którą wynajmujesz. Jednak samodzielnie możesz upoważnić do tego bliską Ci osobę, którą darzysz zaufaniem. Może okazać się to szczególnie pomocne wtedy, gdy akurat nie możesz podjechać do magazynu, lub gdy jesteś w trakcie służbowego wyjazdu, a w Twoim biurze potrzebne są rzeczy istotne z punktu widzenia firmy, które aktualnie przechowywane są w boxie. Chodzi o Twój komfort!