• 7 lutego 2024
  • wyświetleń: 2034

Podziękowania mieszkańca za pomoc tacie, który zasłabł na ulicy

Prezes Fundacji "Z Tych co Pomagają" dziękuje mieszkańcom za pomoc ojcu, który po chemioterapii wracał do domu i zasłabł na ulicy.

Drodzy mieszkańcy! Jako syn oraz prezes fundacji "Z Tych Co Pomagają" chciałbym serdecznie podziękować paniom, które we wtorkowy wieczór 6 lutego nie przeszły obojętnie, jak wielu ludzi, i pomogły mojemu ojcu, który po chemioterapii wracał do domu i zasłabł na ul. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego, nieopodal przystanku. Z wielu ludzi, którzy w tym czasie się tam znaleźli, tylko 3 osoby zareagowały i za to ogromnie podziękowania! Dziękuję za pomoc, powiadomienie rodziny, a może i uratowanie życia!

Jednocześnie apeluję do wszystkich: skończmy ze znieczulicą, nie przechodźmy obojętnie! Zadzwońmy na jakikolwiek numer alarmowy: 997 ,998 , 999 bądź 112. Liczy się nawet taka pomoc - zostawmy informację że coś się dzieje!

Andrzej Turek

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.