• 7 lutego 2024
  • 8 lutego 2024
  • wyświetleń: 2098

Na ulicy leżał nieprzytomny nastolatek. Interwencja służb

We wtorek 6 lutego, około godziny 16:30, dyżurny Straży Miejskiej otrzymał od zaniepokojonych mieszkańców zgłoszenie, że na trawniku przy jednej z posesji ma leżeć nieprzytomny nastolatek.

Na ulicy leżał nieprzytomny nastolatek. Interwencja służb - 06.02.2024
Na ulicy leżał nieprzytomny nastolatek. Interwencja służb - 06.02.2024 · fot. Straż Miejska Tychy


Na miejsce bezzwłocznie został skierowany patrol interwencyjny, który od świadków zgłoszenia otrzymał informację, że nastolatek miał się zataczać, następnie upaść i stracić przytomność. Będący na miejscu strażnicy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy, jednocześnie powiadamiając dyspozytora numeru alarmowego 112, celem zadysponowania pogotowia ratunkowego. W trakcie oczekiwania na medyków, u nastolatka zauważono brak reakcji na bodźcie zewnętrzne, oraz bardzo płytki oddech. Ponadto po chwili doszło do wymiotów, a następnie cyklu drgawek.

Po przyjeździe pogotowia ratunkowego chłopak został przekazany w ręce medyków, a następnie przetransportowany do szpitala.

ar / tychy.info

źródło: Straż Miejska Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.