• 5 lutego 2024
  • 14 lutego 2024
  • wyświetleń: 2275

Warsztaty w Czekoladowym Autobusie w Walentynki!

Za nami:

Niesamowita czekoladowa niespodzianka na osłodzenie powrotu do szkoły po feriach dla dzieciaków! Specjalnie dla Was przyjeżdża do naszego miasta Czekoladowy Autobus, w którym odbędą się warsztaty czekoladowe! Zaprasza społeczność Tychy2050.

Czekoladowy Autobus
Czekoladowy Autobus · fot. materiały prasowe organizatora


Czekoladowy Autobus to jedyna w swoim rodzaju oferta podróży po czekoladowym świecie. Została przygotowana z myślą o dzieciach, które dzięki niemu przenoszą się do magicznego świata czekolady!

Scenariusz warsztatów jest dostosowany dla dzieci od 2 lat do ósmoklasistów wzwyż. Czekoladowy Autobus jest wyposażony w niezbędny sprzęt, a organizatorzy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty BHP oraz SANEPID do przeprowadzenia czekoladowych warsztatów.

Więcej informacji o warsztatach: https://czekoladowyautobus.eu.

Warsztaty w Tychach odbędą się 14 lutego na parkingu przy Hali Sportowej w Tychach, Al. Piłsudskiego.

  • 15:00 1 termin (25 miejsc)
  • 16:00 2 termin (25 miejsc).


W jaki sposób zapisać dziecko? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/yMXuKUTjHJfxxbRf9

Koszt uczestnictwa: 50 zł (płatne po otrzymaniu maila potwierdzającego udział na wskazane konto). Po więcej informacji można dzwonić do pana Dawida - tel. 501780593.

Warsztaty w czekoladowym Autobusie w Walentynki!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.