• 4 lutego 2024
  • 8 lutego 2024
  • wyświetleń: 44617

[FOTO] Tragedia na ul. Oświęcimskiej. BMW w strzępach, nie żyje młoda kobieta. Trwa śledztwo

W niedzielę, 4 lutego około godziny 20.00 na ul. Oświęcimskiej w Tychach, w rejonie Cmentarza Komunalnego, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Rozpędzony samochód osobowy marki BMW z ogromną siłą wbił się w betonową podstawę, solidnej stalowej bramownicy. Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na kawałki. Jedna osoba zginęła.

Tragiczny wypadek w Tychach - 4.02.2024 · fot. 112Tychy


Śmierć na miejscu poniosła 16-latka, pasażerka pojazdu. Do szpitala przewieziono młodego mężczyznę. 20-latek doznał obrażeń ręki. Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Następnie został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. Wstępny wynik trzeźwości nie wskazał obecności alkoholu. Podejrzanemu o prowadzenie pojazdu pobrano krew do analizy.

Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych, kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bramownice, na których wyświetlane są informacje drogowe.

Czynności na drodze krajowej numer 44 trwały do późnych godzin nocnych, a trasa w obydwu kierunkach była całkowicie zablokowana. Usuwanie skutków zdarzenia przez pracujące na miejscu służby zostało zakończone około 2:00. Postępowanie w sprawie wypadku jest prowadzone przez tyskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Loading...

ar, sid / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.