• 3 lutego 2024
  • 11 lutego 2024
  • wyświetleń: 2994

Był poszukiwany za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Ukrywał się przez 8 lat

Bieruńscy kryminalni zatrzymali w Tychach mężczyznę poszukiwanego od 2016 roku listem gończym. W trakcie sprawy poszukiwawczej wydano za nim również Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna, który ukrywał się w kraju, i zmienił nawet swój wygląd, podając się przy tym za członka swojej rodziny, absolutnie nie spodziewał się, że wpadnie w ręce mundurowych.

Był poszukiwany za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Po 8 latach został zatrzymany w Tychach - 02.2024
Był poszukiwany za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Po 8 latach został zatrzymany w Tychach - 02.2024 · fot. KPP Bieruń


Mężczyzna był poszukiwany za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem alkoholu lub działającego podobnie środka oraz za kradzież. W 2016 roku został wydany za nim list gończy. Był poszukiwany przez sądy w Tychach i Mysłowicach. Od 2017 roku organy ścigania wystawiły za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna miał również do odbycia kilkuletni wyrok pozbawienia wolności. Poszukiwany często zmieniał adresy pobytu, jak również zmienił swój wygląd, podając się za członka rodziny.

Kryminalni uzyskali informację, że 43-latek może przebywać na terenie Tychów. Właśnie w tym mieście w środę, po blisko 8 latach poszukiwań, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zatrzymali 43-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej celi, z której wczoraj trafił do aresztu śledczego.

ar / tychy.info

źródło: KPP Bieruń

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.