Reklama

  • 14 września 2023
  • 16 września 2023
  • wyświetleń: 1943

162. Tyski Nocny Rajd Rowerowy z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności!

Za nami:

Już w sobotę 16 września wystartuje 162. Tyski Nocny Rajd Rowerowy z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności!

Nocny rajd rowerowy
Nocny Rajd Rowerowy · fot. Nol Tychy


Zbiórka uczestników o godz. 21:00 Tychy w Parku Suble na parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej. Wyjazd na trasę o godz. 21:30. Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi. Poziom rajdu: łatwy. Trasa wynosi: ok. 18 km. Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane jest w Tychach Cielmicach. Zaopatrzenie w kiełbaski i napoje jest we własnym zakresie uczestników.

Uwaga! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18. tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

- Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych - zaznaczają organizatorzy.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru! - Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie - mówi radny Michał Kasperczyk.

nocny rajd

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.