Reklama

  • 13 maja 2023
  • 13 czerwca 2023
  • wyświetleń: 6447

Motoserce w Tychach: motocykle, koncerty, pokazy ratowników

Za nami Motoserce! Impreza odbyła się w sobotę 10 czerwca na Placu pod Żyrafą! Zobaczcie fotorelację!

Motoserce 2023 w Tychach - 10.06.2023 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Motoserce to wydarzenie organizowane przez motocyklistów w całej Polsce od kilkunastu lat. Impreza cieszy się dużą popularnością, a cel jaki jej przyświeca jest bardzo ważny dla całego społeczeństwa. Przez cały dzień w Parku Miejskim Solidarności w Tychach trwały koncerty muzyczne, konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa medycznego, można było zjeść coś dobrego w strefie gastronomicznej czy kupić ciekawe rzeczy na stoiskach z gadżetami motocyklowymi. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych!

Przez cały maj można było oddawać krew w krwiobusie ustawionym przed sklepem Auchan przy al. Bielskiej 107 w wyznaczonych datach i odbierać upominki podczas finału. Również na czas imprezy został podstawiony autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym można było oddać krew i podzielić się tym darem życia. Dla chętnych była również okazja do zarejestrowania się w bazie DKMS.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.