Reklama

  • 2 lipca 2023
  • 17 września 2023
  • wyświetleń: 1606

XIII Bieg im. Pawła Lorensa - Otwarte Mistrzostwa Tychów

Za nami:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w XIII Biegu im. Pawła Lorensa - Otwartych Mistrzostwach Tychów w biegu na 10 km, które odbędą się na Paprocanach w niedzielę, 17 września.

XI Imienia Bieg Pawła Lorensa - 26.09.2021
Bieg Imienia Bieg Pawła Lorensa 2021 · fot. Tomasz Gonsior


Bieg Pawła Lorensa organizowany corocznie ma upamiętnić zasługi wybitnego biegacza dla rozwoju tej dyscypliny w naszym regionie. Jako trener i zawodnik czynnie działał na rzecz promocji lekkiej atletyki, a w szczególności biegania w Tychach. Jego osiągnięcia (wielokrotny medalista Mistrzostw Polski) oraz wyniki (rekord życiowy w maratonie 2:13:05, bieg na 10 km 29:02) mogą być niedoścignionym wzorcem dla każdego biegacza.

Bieg rozgrywany jest na dystansie 10 km w malowniczej scenerii Jeziora Paprocańskiego. Płaska i bardzo szybka trasa wiedzie ubitymi ścieżkami deptaku pieszego, oraz po części chodnikiem z kostki brukowej.

W dniu zawodów odbędą się też bezpłatne biegi dziecięce (zapisy w dniu zawodów).

Regulamin - TUTAJ.

Zapisy - TUTAJ.

  • Organizatorzy: Przyjaciele Tyskiego Sportu,
  • Współorganizatorzy: MOSiR Tychy, Przyjaciele Pawła Lorensa, Klub 40-latek Tychy.


lorensa

ar / tychy.info

źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.