tychy.info

Reklama

  • 25 marca 2023
  • 26 marca 2023

Tyszanka po raz drugi Mistrzynią Polski w Artistic Pole!

Tancerka z Tychów - Oliwia Prędki w niedzielę 19 marca zdobyła po raz drugi tytuł Mistrzyni Polski w dziedzinie Artistic Pole, co dało jej awans na Mistrzostwa Świata!

Reklama

Oliwia Prędki z Tychów po raz drugi Mistrzynią Polski w Artistic Pole - 19.03.2023
Oliwia Prędki z Tychów po raz drugi Mistrzynią Polski w Artistic Pole - 19.03.2023 · fot. Oliwia Prędki / archiwum prywatne


Tytuł zdobyła na Mistrzostwach Polski Pole Sport Artistic 2023 w katowickim Spodku. Startowała w najwyższej sekcji "Profesjonalistki", w kategorii "Seniorki". Pierwszy tytuł Mistrzyni Polski zdobyła już w 2018 roku. Dzięki ostatniemu zwycięstwu, automatycznie awansowała na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w październiku.

Oliwia ma 18 lat i uczęszcza do szkoły im. Gustawa Morcinka. Sportowi poświęciła całe swoje życie. Od 5. roku życia trenuje akrobatykę i pole dance. Obecnie realizuje się także jako trener akrobatyki dla dzieci w szkole Południowy Vibe i indywidualnych treningach Pole Dance. Jej marzeniem jest otwarcie własnej szkoły Acro-Pole dance.

Warto wspomnieć, że w grudniu brała udział w międzynarodowych zawodach Pole Art Experience, gdzie zajęła 2 miejsce!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.