tychy.info

Reklama

  • 21 czerwca 2022
  • 23 czerwca 2022

[FOTO] Kradzież pieniędzy w sklepie przy Sadowej

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy na terenie sklepu przy ulicy Sadowej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

kradzież sadowa
Osoba w sklepie · fot. zdjęcie z kamery / KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 04.04.2022 roku w Tychach przy ulicy Sadowej. Nieznany sprawca ukradł pieniące w kwocie 1400 złotych.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Rysopis: Mężczyzna średniego wzrostu, ubrany w czarne buty, czarne spodnie, szarą kurtkę z kapturem kaptur założony na głowę, czarny plecak, czarna torba przewieszona przez ramię, biała maska założona na twarzy.

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.