tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 10 stycznia 2022
  • 12 stycznia 2022

Młodzież miała zdewastować toalety na Paprocanach

W piątek, 7 stycznia około godz. 17:00 w toaletach przy Wodnym Placu Zabaw na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany doszło do dewastacji - poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Policja szuka sprawców.

"Grupa młodych ludzi zdewastowała publiczne toalety. Do czasu zakończenia postępowania policji oraz usunięcia zniszczeń, toalety nie będą czynne. Najbliższe sanitariaty na OW Paprocany znajdują się przy lodowisku sezonowym" - czytamy w komunikacie MOSiR.

Straty wstępnie szacuje się na kwotę 5 tysięcy złotych.

Wszystkich świadków zdarzenia i osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa prosimy o pilny kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach pod numerem telefonu: 47 8551 230 lub pod adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Nie reagując na zachowania niezgodne z prawem, dajemy przestępcom społeczne przyzwolenie. Jeśli wiesz coś na temat zdarzenia lub znasz wandali, powiadom policję. Nie reagujesz-akceptujesz!

ar / tychy.info
źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.