tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 30 listopada 2021
  • 5 grudnia 2021

Już w niedzielę 20. Parada Rowerowych Mikołajów!

Za nami:

Nieodłącznym elementem Mikołajków w Tychach jest tradycyjna parada rowerowych pomocników Mikołaja. W tym roku rowerowa parada wystartuje w niedzielę, 5 grudnia z parkingu przed Tyską Halą Sportową o godz. 16:45.

17. Tyska Parada Rowerowych Mikołajów - 8.12.2018
17. Tyska Parada Rowerowych Mikołajów - 8.12.2018 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Kolumna Mikołajów na swoich ustrojonych kolorowych rowerach przejedzie na Rynek w Tychach. Tam, przy choince, zakończy się przejazd.

Na rowerzystów czeka sporo niespodzianek, od opasek odblaskowych po nagrody za najlepiej przystrojony rower oraz najlepsze świąteczne przebranie! Specjalnym pucharem nagrodzona zostanie również najliczniejsza grupa zorganizowana, która przyjdzie na tegoroczną paradę.

Wszyscy zainteresowani zaproszeni są już od godz. 14.00 przed Tyską Halę Sportową, gdzie w niedzielę będą odbywały się Tyskie Mikołajki na Kołach. Nie zabraknie świątecznych akcentów i atrakcji!

Uwaga! Uczestnicy zobowiązani są do posiadania oświetlenia roweru, udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Przejazd dzieci tylko pod opieką dorosłych.

20 rajd rowerowych mikołajów

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.