• 17 września 2021
  • wyświetleń: 1364

Hokeiści GKS Tychy przegrywają z JKH na Stadionie Zimowym

To nie była udana inauguracja sezonu na Stadionie Zimowym w Tychach. Tyszanie nie sprostali urzędującym Mistrzom Polski i przegrali 1:3. Gracze GKS walczyli do końca, ale błąd w samej końcówce i strata krążka sprawiły, że to jastrzębianie wracają do domu z trzema punktami. Spotkania nie dokończył Jean Dupuy, którego prawdopodobnie czeka dłuższa przerwa od gry.

Hokeiści GKS Tychy przegrywają z JKH na Stadionie Zimowym · fot. gkstychy.info

Wynik spotkania otworzył w 17. minucie Samuel Mlynarovič, który zdobył bramkę dla JKH GKS Jastrzębie. Kolejne trafienie dla jastrzębskiej drużyny w 40. minucie zaliczył Egils Kalns. W 55. minucie meczu kontaktową bramkę dla GKS Tychy zdobył Kamil Wróbel. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie spotkania Artūrs Ševčenko.

GKS: Raszka - Seed, Bizacki; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Smirnow, Kārkls; Sierguszkin, Fieofanow, Dupuy - Biro, Pociecha; Gościński, Starzyński, Jeziorski - Kotlorz, Michałowski; Marzec, Wróbel, Gruźla.
Trener: Krzysztof Majkowski

JKH: Nechvátal - Górny, Bryk; Kasperlík, Rác, A. Ševčenko - Ē. Ševčenko, Bahalejsza; Kalns, Mlynarovič, Razgals - Jass, Kamienieu; Urbanowicz, Pavlovs, Pelaczyk - Gimiński, Horzelski; Ł. Nalewajka, Jarosz, R. Nalewajka.
Trener: Róbert Kaláber.