tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 9 czerwca 2021
  • 11 czerwca 2021

Pierwsze w sezonie 2021 Plenerowe Kino FreeLove: Arab Blues

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Już w najbliższy piątek, 11 czerwca o 21.30 Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do swojego ogrodu na pierwsze w sezonie kino plenerowe! Na dobry początek widzowie zobaczą zabawny film, traktujący o sprawach poważnych, w którym zderzenie kultur śmieszy przez łzy - Arab Blues!- Inaugurujemy plenerowe pokazy filmowe w czerwcu zaczynając od... filmowej terapii o smaku harissy! Kino FreeLove powraca w sezonie 2021 - mamy nadzieję, że pogoda tym razem dopisze - mówią organizatorzy.

"Arab Blues" to francusko-tunezyjska produkcja mająca premierę w 2020 roku. W filmie zaglądamy do psychiki mieszkańców Tunisu, którzy trafiają na kozetkę (a raczej kanapę) głównej bohaterki. Główna bohaterka, niezależna i żyjąca wg własnych zasad Selma, po okresie pobytu w Paryżu powraca w rodzinne strony, do Tunisu, gdzie decyduje się otworzyć gabinet terapeutyczny. Jakie problemy pojawią się w związku z tą praktyką? Jak różnice kultur wpłyną na postrzeganie działalności młodej kobiety? Przekonamy się już w piątek!

ARAB BLUES reż. Manele Labidi
piątek, 11 czerwca,
godz. 21.30,
ogród Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, ul. Boh. Warszawy 26

Liczba miejsc ograniczona! Wstęp wolny!

Loading...


Uwaga! Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, według zasad obowiązujących w dniu projekcji.

Cykl plenerowych pokazów będzie odbywał się w sezonie wiosenno-letnim w trzech różnych lokalizacjach miasta Tychy! Szczegóły wkrótce.

arab blues, kino freelove

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj