• 16 września 2020
  • 21 września 2020
  • wyświetleń: 5845

[FOTO] Ostatni Marian - II Tyski Duathlon Pościgowy w Paprocanach

W niedzielę w Paprocanach odbył się "Ostatni Marian", czyli II Tyski Duathlon Pościgowy na dystansie 37 kilometrów: 6 km biegu - 25 km jazdy na rowerze ​(dukty leśne) - 6 km biegu.

Ostatni Marian - II Tyski Duathlon Pościgowy w Paprocanach - 19.09.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info

Marian oraz jego odpowiednik damski Maryjanna startowali z kilkuminutowym opóźnieniem. Kogo nie dogonili - temu chwała i klasyfikacja z nagrodami, a kogo dogonili temu wąsy.

Najlepszy w kategorii wiekowej mężczyzn OSTATNI MARIAN okazał się Grzegorz Wojtczak z Wrocławia, który dystans 37 kilometrów pokonał w czasie 01:34:22.93. W tej kategorii udział wzięło 106 zawodników.

W klasyfikacji sztafet OSTATNI MARIAN najlepszy okazał się Michał Żerdka z Bierunia, który dystans 37 kilometrów pokonał w czasie 01:34:35.55. W tej kategorii udział brało 41 osób.

Pełne wyniki dostępne są tutaj.

Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody w kategoriach wiekowych i sztafetach.