Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 5 września 2020
  • wczoraj, 13:20

Rafał Fidyt z Tychów nadal walczy o tytuł MasterChefa!

Po drugim odcinku MasterChefa Rafał Fidyt - pracownik produkcji z Tychów nadal walczy o tytuł najlepszego kucharza-amatora w Polsce!

Rafał Fidyt w programie MasterChef
Rafał Fidyt w programie MasterChef · fot. Rafał Fidyt / Facebook


W drugim odcinku "MasterChefa", który został wyemitowany w niedzielę, 13 września, jurorzy mieli do rozdania sześć fartuchów, a do walki o nie stanęło ponad dwa razy więcej chętnych.

Najpierw, na stanowiskach kucharzy znalazło się 20 najbardziej popularnych produktów spożywczych w Polsce, takich jak cebula, kapusta, jabłka i ziemniaki, z których trzeba było przygotować dania na najwyższym poziomie.

W drugiej części odcinka uczestnicy, którzy trafili do dogrywki, zmierzyli się z przygotowaniem trzech rodzajów klusek - z mięsem, na słodko, oraz wegetariańskich. Tym razem fartuch otrzymali Rafał Fidyt i Sylwia Garska-Chmarycz! Rafał w kolejnym odcinku ponownie zawalczy więc o tytuł MasterChefa! Trzymamy kciuki!

MasterChef, Rafał Fidyt
Uczestnicy 9 edycji programu MasterChef · fot. Iwona Kurczab / Facebook


Przypomnijmy, że w tym roku, po raz pierwszy w historii programu, castingi odbyły się drogą internetową. Spośród setek kandydatów, widzowie w głosowaniu publiczności wybrali trójkę faworytów, która znalazła się w finałowej stawce. Tyszanin, Rafał Fidyt otrzymał 1106 głosów i tym samym zajął III miejsce.

Prezentację wideo tyszanina znajdziecie TUTAJ.

W programie MasterChef kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium, musi pokonać konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej czternastki wybrańców i stanąć z nimi w szranki, mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.