tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 20 października 2019
  • 24 października 2019

Niezwykły duet z Tychów promuje swoją książkę o starcie w maratonie

Za nami:

"Maraton Pokoleń" to historia, która porusza serca. GrandpaGang, czyli dziadek i wnuczek z Tychów, napisali książkę mówiącą o ich międzypokoleniowej więzi, która łamie bariery niepełnosprawności i tego, co wydaje się niemożliwe.

Niesamowity duet z Tychów napisał książkę o starci
Niezwykły duet z Tychów napisał książkę o starcie w maratonie · fot.


- Jeśli dotychczas myślałeś, że wiek i niepełnosprawność to ograniczenia, to byłeś w błędzie. Marek wraz z Wieśkiem udowadniają, że pomimo kłód rzucanych pod nogi można nie tylko aktywnie spędzać czas, a nawet biegać maratony. Cała Polska inspiruje się ich przykładem. Poznaj ich historię oraz przepis na to jak realizować swoje najbardziej zwariowane pomysły - czytamy w opisie książki.

Maraton Pokoleń to historia wnuka z dziadkiem poruszającym się na wózku, którzy rzucili życiu wyzwanie. Wyzwanie biegu po lepsze jutro. Mają na swoim koncie wspólne półmaratony i maraton. Ta książka zawiera historię zza kulis, której dotychczas nigdzie nie ujawniali. Z czym zmagali się podczas przygotowań do maratonu? Jak wyglądała ich wspólna podróż? Od czego się to wszystko zaczęło oraz jak zrealizowali to, co na pozór wydaje się niemożliwe?

- Niech ta książka będzie dla Ciebie inspiracją i przewodnikiem w jednym. Zostań mistrzem swojego życia. Stwórz międzypokoleniową więź u siebie. Czekamy na Twoją historię - zachęca GrandpaGang.

Książkę można nabyć za pośrednictwem Facebooka, a także na stronie grandpa.pl.

Loading...


Oficjalną premierę książki zaplanowano podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (Expo Kraków ul. Galicyjska 9). Specjalne stanowisko GrandpaGang znajdzie się w pobliżu kawiarenki. Z Markiem i Wieśkiem będzie można się spotkać od czwartku do niedzieli (24-27 października) w godzinach:
  • czwartek i niedziela od 10:00 do 17:00,
  • piątek i sobota od 10:00 do 19:00.


Dodatkowo w sobotę o godzinie 18:00 przewidziano godzinne wystąpienie, na którym Marek i Wiesiek opowiedzą o swojej historii, przygotowaniach do maratonu, zrobią sesję Q&A oraz zaproszą specjalnych gości.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.