tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 25 września 2019
  • 30 września 2019

Kampania wyborcza na noże. Ktoś niszczy banery kandydatów

Reklama zewnętrzna jest nierozłącznym elementem kampanii wyborczych. Im bliżej terminu głosowania, tym więcej pojawia się wielkopowierzchniowych banerów i plakatów z wizerunkami kandydatów i logami komitetów. To nieuniknione, by pokazać się wyborcom i powalczyć o lepszy wynik. Niestety, pojawił się również inny proceder - wandalizm.

Loading...


W minionych dniach zdewastowano banery wyborcze komitetów Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej. Reklamy Anity Skapczyk i Michała Gramatyki - kandydatów do Sejmu RP zostały częściowo wycięte.

Loading...


W tym miejscu zwracamy się z apelem o nie niszczenie reklam wyborczych kandydatów! Warto nadmienić, że zgodnie z Art. 67. § 1. Kodeksu Wykroczeń "kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny.

Loading...

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.