Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 14 sierpnia 2019

Grozili użyciem noża i ukradli telefony 14-latkom. Szuka ich policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą pod nadzorem prokuratora śledztwo w sprawie rozboju z użyciem noża na dwóch 14-latkach. Małoletnim zostały skradzione telefony, nie doznali oni jednak żadnych obrażeń. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia w Tychach na terenie stacji kolejowej Tychy - Bielska. Sprawcy stosując groźbę użycia noża ukradli 14-latkom telefony. Chłopcy nie doznali żadnych obrażeń.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Wizerunek opublikowany został na stronie internetowej policji za zgodą prokuratora. W związku z powyższym policjanci zwracają się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzny oraz kobiety prezentowanych na zdjęciach.

Rysopis:
  • Mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost 180 cm, szczupły, włosy krótkie ciemne czesane „na jeża”, jasna karnacja, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki, charakterystyczne sportowe buty koloru pomarańczowego, na pasie miał saszetkę.
  • Kobieta w wieku około 20 lat, wzrostu 170 cm, włosy ciemny blond spięte w kucyk, jasna karnacja, sylwetki zaokrąglonej, ubrana w ciemną kurtkę letnią, spodnie dresowe granatowe, buty ciemne, na pasie saszetka.


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-280, (32) 32-56-200 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.