tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 22 lipca 2019
  • 23 lipca 2019

Zmiany organizacji ruchu na ulicy Oświęcimskiej

Uwaga kierowcy! W poniedziałek od godziny 14.00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Oświęcimskiej z ul. Długą i Urbanowicką. Ruch w kierunku Bierunia odbywał się będzie na wprost po docelowym śladzie ul. Oświęcimskiej. Ruch w kierunku ul. Beskidzkiej odbywał się będzie na zasadach dotychczas obowiązujących.

droga, remont, przebudowa
Zmiany organizacji ruchu na ulicy Oświęcimskiej · fot. UM Tychy


Wyjazd z ul. Urbanowickiej odbywał się będzie na relacjach prawoskrętnych ze względu na konieczność przeprowadzenia robót drogowych bezpośrednio w rejonie skrzyżowania. Dojazd do ul. Urbanowickiej od strony Bierunia zaplanowano z wykonaniem zawrotu na skrzyżowaniu Oświęcimska - Długa.

- Aktualnie zostaną utrzymane wszystkie relacje na skrzyżowaniu Oświęcimska - Długa. Etap ten jest przygotowaniem do czasowego zamknięcia wjazdu w ulicę Długą, które jest planowane od 1 sierpnia. Prosimy kierowców o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki - mówi Piotr Tarach z wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.