Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 2 czerwca 2019
  • 3 czerwca 2019

Młody zespół z Tychów nagrał teledysk promujący debiutancką płytę

SMTH ON POINT to młody zespół z Tychów. W ostatnim czasie w serwisie youtube pojawił się teledysk promujący singiel z ich nadchodzącej debiutanckiej płyty. Klip nagrano w Undergroundzie. Zobaczcie efekty!- „I Swear” merytorycznie to złożony utwór, który prezentuje drogę człowieka od upadku i wybawienia. Niestabilność i brak poczucia rzeczywistości są w stanie łatwo wyprowadzić nas z równowagi, co skutkuje ogromnym potknięciem na różnych płaszczyznach w życiu. Jeśli mamy jednak osobę, która chce nam pomóc, jeśli ktokolwiek wyciągnie do nas rękę, to będąc na dnie trzymamy się jej kurczowo jakby to było jedyne, co może nas uratować. Obiecujemy, że będziemy dobrymi ludźmi, że już nigdy nie wyrządzimy niczego złego, byle tylko zdjęto ten ogromny ciężar z serca i głowy i pomogli zwalczyć demony, które wciąż łapią nas za „ogon” i czekają na każdym kroku, aby zaatakować - tłumaczy zespół. - „I Swear” to swego rodzaju przysięga, że jeśli ktoś przy nas będzie - nie damy mu odejść, ponieważ wsparcie w trudnej sytuacji to najcenniejsze co możemy otrzymać od drugiego człowieka.

SMTH ON POINT
SMTH ON POINT · fot. SMTH ON POINT


SMTH ON POINT zaskakują połączeniem elektronicznych dźwięków syntezatora z żywymi instrumentami, dopełniając wszystko charyzmatycznym wokalem. Ich utwory cechują wyjątkowa energia, świeżość i oryginalność. Ze swoją muzyką lubią eksperymentować, stąd po złączeniu w całość pomysłów i inspiracji powstaje fuzja gatunków, która ich odznacza. Zespół tworzą: Julia Zastryżna - wokalistka oraz pisarka tekstów, Bartosz Blada - producent oraz Maciej Guzik - perkusista.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.