Gorące tematy

  • 6 czerwca 2024
  • 12 czerwca 2024
  • wyświetleń: 9138

[ZDJĘCIA] Wielki Piknik Rodzinny - Festiwal Lodów i Słodkości pod Żyrafą!

Od piątku 7 czerwca od godz. 14.00 aż do niedzieli 9 czerwca na Placu pod Żyrafą trwał Wielki Piknik Rodzinny - Festiwal Lodów i Słodkości! Zobaczcie zdjęcia!

Wielki Piknik Rodzinny - Festiwal Lodów i Słodkości pod Żyrafą - 08.06.2024 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Na miejscu można było odwiedzić czekoladową chatkę Gangu i Fabryki Czekolady, poznać Umpa-Lumpy, czyli najwyższe postaci na ziemi, sprawdzić, jak wygląda dolina pełna słodyczy świata, w której płynie rzeka czekolady i lodów, przypominając ogromny wodospad. Wesołe miasteczko, dmuchane atrakcje, strefa balonowa i stragany wypełnione truskawkowymi pankami, landrynkami, lodami i gumą do żucia. Odbyła się także bitwa na pianę!

W letniej aurze degustowaliśmy przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze. Na miłośników słodkich chwil czekały stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach. Odbyły się również dziecięce warsztaty czekoladowe i cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów.

ar / tychy.info

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.