Gorące tematy

  • 12 lutego 2024
  • 14 lutego 2024
  • wyświetleń: 3021

Nastolatkowie na terenie pustostanu. Jeden z nich mocno pijany! Interweniowała policja

W sobotę 10 lutego około godziny 18:30 dyżurny tyskiej policji otrzymał zgłoszenie od właściciela pustostanu u zbiegu ul. Starokościelna - Grota-Roweckiego, że na jego terenie znajdują się dwie osoby, których nie powinno tam być. Jeden z nastolatków sporo wypił.

Nastolatkowie na terenie pustostanu. Interweniowała policja - 10.02.2024 · fot. 112tychy.pl


Przybyli na miejsce policjanci wezwali na miejsce dodatkowe patrole i podjęli próbę zatrzymania i wylegitymowania tych osób. Po chwili osoby te zostały zatrzymane. Okazało się, że są to dwaj nastolatkowie w wieku 15 i 17 lat. Zachowanie nastolatków wzbudziło podejrzenia co do ich stanu. Badanie alkomatem wykazało u 15 latka 3,3 promila w wydychanym powietrzu, a 17-latek był trzeźwy.

Starszy chłopak uskarżał się na stan zdrowia, w związku z powyższym na miejsce wezwane zostało pogotowie. Ratownicy medyczni podjęli decyzję o konieczności jego transportu do szpitala na dokładne badania. 15-latek został przekazany pod opiekę rodziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postepowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.