Gorące tematy

  • 7 grudnia 2023
  • 10 grudnia 2023
  • wyświetleń: 3794

[FOTO] Kradzież rozbójnicza w tyskiej piekarni. Ten mężczyzna może mieć z nią związek

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży rozbójniczej, do której doszło w piekarni przy alei Jana Pawła II. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Wizerunek mężczyzny uchwycony na kamerze w piekarni - 25.09.2023
Wizerunek mężczyzny uchwycony na kamerze w piekarni - 25.09.2023 · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 25 września około godziny 05:30 w piekarni znajdującej się przy alei Jana Pawła II. Nieznany sprawca, wykorzystując otwarte drzwi zaplecza oraz nieuwagę ekspedientki, dokonał kradzieży kasetki z kasy fiskalnej wraz pieniędzmi, a następnie, w celu utrzymania się w jej posiadaniu, zagroził sprzedawczyni użyciem wobec niej przemocy.

Za zgodą prokuratora tyska policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wizerunek mężczyzny uchwycony na kamerze w piekarni - 25.09.2023
Wizerunek mężczyzny uchwycony na kamerze w piekarni - 25.09.2023 · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna w wieku około 25-35 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w chwili zdarzenia w długie spodnie koloru brązowego, obuwie sportowe, szarą bluzę z kapturem, niebieski bezrękawnik oraz szarą czapkę z daszkiem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.