Gorące tematy

  • 6 grudnia 2023
  • 7 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1013

[WIDEO, FOTO] Tyskie służby w hołdzie poległym policjantom

We wtorek 5 grudnia punktualnie o godzinie 17.00 pod tyskim stadionem zawyły syreny i rozbłysły światła sygnałów. Policjanci, strażacy oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej oddali w ten sposób honor asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi i asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe. Publikujemy zdjęcia i wideorelację z upamiętnienia policjantów w Tychach.

Tyskie służby w hołdzie poległym policjantom z Wrocławia - 05.12.2023 · fot. 112 Tychy


O co chodzi? W piątek 1 grudnia przed godziną 23.00 na ulicy Sudeckiej 90 we Wrocławiu, policjanci Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zginęli z rąk bandyty. Asp. szt. Daniel Łuczyński i asp. szt. Ireneusz Michalak pozostawili w rozpaczy rodzinę i przyjaciół oraz wszystkich, którzy z nimi pracowali.We wtorek w całym kraju odbyły się ceremonie upamiętniające zmarłych stróżów prawa. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tychach, strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach oraz przedstawiciele tyskiej Straży Miejskiej zgromadzili się pod Stadionem Miejskim, aby przy dźwięku syren policyjnych radiowozów mundurowi oddali hołd poległym kolegom.

Cześć ich pamięci!

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.