Reklama

Gorące tematy

  • 5 czerwca 2023
  • 6 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3231

[FOTO] Kolizja osobówki z trolejbusem

W poniedziałek 5 czerwca około godziny 11.00 na al. Piłsudskiego w rejonie wjazdu na parking Tyskich Hal Targowych doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego Peugeot i trolejbusu Solaris.

Kolizja osobówki z trolejbusem - 05.06.2023 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Prawy pas w kierunku ul. Armii Krajowej został zablokowany. W wyniku zdarzenia jedna z pasażerek pojazdu komunikacji miejskiej doznała obrażeń i trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie została przetransportowana do szpitala na dokładne badania.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzeni jest kierująca osobówką kobieta, która jadąc lewym pasem postanowiła skręcić w prawo na parking i wjechała wprost pod jadący prawym pasem trolejbus (nieprawidłowa zmiana pasa ruchu). Kierowca pojazdu komunikacji miejskiej pomimo nagłego hamowania nie zatrzymał swojego pojazdu i uderzył w osobówkę.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały około dwóch godzin. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.