tychy.info

Reklama

Gorące tematy

  • 24 marca 2023

Napad na właściciela kantoru przy ul. Jaskrów

W czwartek, 23 marca przed godziną 18 na ul. Jaskrów doszło do napadu na właściciela jednego z sosnowieckich kantorów. W sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem tyskiej Prokuratury.

Reklama

Napad na właściciela kantoru przy ul. Jaskrów
Napad na właściciela kantoru przy ul. Jaskrów - 23.03.2023 · fot. 112Tychy


W poruszającego się osobową Toyotą właściciela kantoru uderzył Ford. Z pojazdu wyszło kilka zamaskowanych osób, które dokonały kradzieży torby z pieniędzmi. Osoby te wsiadły do innego srebrnego samochodu, najprawdopodobniej Daewoo Lanos i oddaliły się z miejsca zdarzenia. Poszkodowany natychmiast powiadomił policję o zdarzeniu. Na miejsce skierowane zostały wszystkie wolne patrole oraz zarządzona została obława za sprawcami napadu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że napadu dokonało czterech zamaskowanych sprawców. Na miejsce napadu przyjechał technik kryminalistyki oraz prokurator. Z uwagi na kwalifikację prawną czynności w tej sprawie zostały objęte śledztwem, nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową w Tychach. W tej chwili trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców rozboju. Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa tyscy policjanci nie podają więcej szczegółów tego zdarzenia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.