tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Foto

  • 25 grudnia 2021

Śmigłowiec LPR interweniował przy ul. Mąkołowskiej

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Mąkołowskiej - 24.12.2021 · fot. 112tychy.pl
24 grudnia około godziny 12.50 dyżurny KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie z prośbą o zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - Ratownik 4 w rejonie ul. Mąkołowskiej. Załoga latającej karetki został zadysponowano wraz z naziemnym zespołem do udzielenia pomocy mężczyźnie w jednym z domów przy tej ulicy.

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy KM PSP/JRG Tychy. Latająca karetka wylądowała za płotem posesji, w której udzielana była pomoc medyczna. Na ul. Mąkołowskiej występowały utrudnienia w ruchu w związku z postojem wozów bojowych straży pożarnej. Po ponad godzinie mężczyzna zespołem naziemnym w asyście lekarza z załogi latającej karetki został przetransportowany do szpitala w Katowicach Ochojcu. Pusty śmigłowiec odleciał do bazy. Dodatkowo na miejsce wezwany został patrol policji, który zabezpieczył dom poszkodowanego.

mp / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.