tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Foto

  • 12 grudnia 2021
  • 13 grudnia 2021

Tyski policjant potrzebuje pomocy dla swojej córki

Tyski policjant potrzebuje pomocy dla swojej córki Zuzi · fot. archiwum prywatne
Zuzia oddycha przez respirator, odżywia się przez sondę, a wszystko przez ciężką wadę serca. Ta mała dziewczynka dopiero skończyła 11 miesięcy, a miała już 4 operacje serduszka. Zuzia jest córką tyskiego policjanta, który pracuje w Wydziale Prewencji. Na co dzień on pomaga innym, dziś sam potrzebuje wsparcia dla swojej córeczki.

Ma zaledwie 11 miesięcy, a już tyle przeszła… Córka policjanta z Wydziału Prewencji tyskiej komendy policji - sierż. Adama Burasa jest bardzo ciężko chora. Zuzia, bo tak nazywa się ta mała, ale jakże dzielna dziewczynka, każdego dnia walczy o oddech. Dosłownie, dlatego że sama nie potrafi oddychać i utrzymywana jest przez respirator. Mała Zuzia nie jest też w stanie sama jeść. Karmiona jest przez sondę specjalistycznym mlekiem.

Tetralogia Fallota - tak nazywa się wada serca, z którą zmaga się dziewczynka od 9 stycznia, czyli odkąd się urodziła. Zamiast wyjścia ze szpitala do domu po kilku dniach, czekało ją ponad 7 miesięcy na OIOM-ie, 4 poważne operacje i 2 cewnikowania serca. W ostatnim czasie Zuzia znów trafiła do szpitala, gdzie ponownie miała cewnikowanie serduszka. Pomimo ciężkich chwil, jej rodzice codziennie walczą o życie córki. Każdy może wesprzeć Zuzię poprzez przekazanie dowolnej sumy na zbiórkę w serwisie siepomaga.pl:Zuzia robi duże postępy dzięki lekom i rehabilitacji. Wspomóżmy ją i rodziców, dając nadzieję na lepsze jutro!

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.