tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Foto

  • 7 października 2021
  • 8 października 2021

Poślizg Forda Mustanga. 6 samochodów uszkodzonych!

Poślizg Forda Mustanga. 6 samochodów uszkodzonych - 06.10.2021 · fot. 112tychy.pl
W środę, 6 października około godziny 23.25 na ul. Dąbrowskiego doszło do zdarzenia drogowego - samochód wpadł w poślizg i uszkodził 5 innych pojazdów.

Na śliskiej i mokrej nawierzchni 21-letni kierowca Forda Mustanga utracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w zaparkowane wzdłuż drogi pojazdy i wysepkę. Łącznie w wyniku tego zdarzenia uszkodzonych zostało sześć samochodów. Poza pojazdem sprawcy uszkodzone zostały: Fiat Linea, Opel Astra, Fiat Bravo, Chevrolet Spark oraz Renault Laguna. Patrząc na uszkodzenia Forda Mustanga, Opla Astry Fiata Bravo i Chevroleta Sparka pojazdy te nie nadają się do naprawy.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. W chwili zdarzenia kierowca Mustanga był trzeźwy. Działania służb ratunkowych na miejscu trwały kilka godzin. Kierowca Mustanga został uznany winnym spowodowania zdarzenia drogowego i został ukarany mandatem karnym.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Na czas działań ruch na ul. Dąbrowskiego został całkowicie zablokowany.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.