tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Foto

  • 4 września 2021

Zderzenie osobówki z motocyklem. Motocyklista w szpitalu

Zderzenie osobówki z motocyklem na Sikorskiego - 03.09.2021 · fot. 112tychy.pl
W piątek, 3 września przed godziną 20.00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zacisze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty.

Motocyklista z obrażeniami ciała trafił pod opiekę ratowników medycznych i został przewieziony do szpitala na dokładną diagnostykę.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca osobowej Toyoty włączał się do ruchu z ul. Zacisze w ul. Sikorskiego. Dodatkowo na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację zdjęciową oraz zabezpieczył ślady.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol policji. Na czas działań ruch w kierunku trasy DK 1 został wstrzymany. Akcja służb trwała około dwóch godzin. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w spawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.