Edukacja

  • 28 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1605

Z myślą o przyszłości - rekrutacja do PZS nr 1 w Pszczynie

Proces rekrutacji uczniów do szkół ponadpodstawowych rusza już niebawem. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie oferuje uczniom szeroką gamę kierunków kształcenia, zarówno w technikum, jak i w szkole branżowej pierwszego i drugiego stopnia. Jakie zawody proponuje?Nowościami w szkole są zawody technik programista i magazynier-logistyk, a od nowego roku szkolnego technik spawalnictwa. Szczegóły oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji znajdziecie na stronie internetowej szkoły http://samochodowka.pszczyna.edu.pl/

Uczniowie PZS nr 1, realizując zdalne nauczanie, znajdują także czas na to, aby zachęcić młodszych kolegów do podjęcia nauki w naszej szkole - szkole z przyszłością! Jeśli jesteś w gronie osób, które nie podjęły jeszcze decyzji o wyborze szkoły - rozwiąż nasz quiz, posłuchaj i zapoznaj się z ofertą kształcenia w PZS nr 1!

http://programista.pszczyna.edu.pl/

Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI - REKRUTACJA DO PZS NR 1
fot. PZS NR 1

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.