Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 31 października 2019
  • 29 listopada 2019

„Uczenie się przez działanie” - pierwsza konferencja inspirująca

Za nami:

W piątek, 29 listopada o godz. 9.30 w tyskiej Mediatece odbędzie się konferencja „Uczenie się przez działanie”. To pierwsza w Tychach konferencja poświęcona neurodydaktyce i uatrakcyjnieniu procesu nauczania w oparciu o relacje, emocje i działanie. Zapisy zostały zakończone.

Konferencja ma być początkiem cyklu spotkań, konferencji i warsztatów, które mają odbywać się raz na pół roku i dotyczyć różnych aspektów całego procesu edukacji i różnych podmiotów: nauczyciela, rodzica, dziecka, dyrektora i środowiska szkolnego. Ma to być także okazja do prezentowania już podjętych działań przez tyskie placówki (ale nie tylko).

- Listopadowa konferencja bazować będzie na największych autorytetach w tej dziedzinie oraz na przekazaniu praktycznych działań w przedszkolach, szkołach i Miejskich Domach Kultury. Planujemy także panele dyskusyjne, by na bieżąco można było zadawać pytania prowadzącym, rozwiać swoje wątpliwości lub znaleźć motywację i odwagę do podjęcia działań w kierunku zmiany jakości procesu edukacji - mówi Maciej Gruchlik, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Tychach.

Uczenie się przez działanie

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.