tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 20 czerwca 2019

[ZDJĘCIA] Uczniowie SP nr 17 zakończyli rok szkolny na stadionie

Dzięki akcji "Edukujemy na 7" organizowanej przez GKS Tychy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 mogli zorganizować zakończenie roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego w Tychach.

Edukujemy na 7 - 06.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Na trybunach zasiadło ponad 500 dzieci, rodziców i nauczycieli. Najlepsi na płycie obiektu odebrali świadectwa z paskiem. W uroczystości wzięli udział: pani Barbara Sobczak, kierownik działu organizacyjno-administracyjnego z Miejskiego Centrum Oświaty, pan Krzysztof Zalwowski, prezes Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. oraz piłkarz GKS Tychy, Maciej Mańka (absolwent Szkoły Podstawowej nr 17).

Uroczystość uświetniły występy uczniów klasy 3a oraz szkolne "Wiolinki". Galę poprowadzili uczniowie: Violetta Vaskowska oraz Maciej Plaza. Po wręczeniu dyplomów, podziękowań (także dla rodziców) pozostało tylko najmłodszym życzyć udanych i bezpiecznych wakacji!

new / tychy.info, źródło: Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.