Edukacja

  • 28 września 2017
  • 30 września 2017
  • wyświetleń: 2262

Szkoła Podstawowa nr 8 z certyfikatem "Wiarygodna Szkoła"

Początkiem 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu "Wiarygodna Szkoła". Ogólnopolskie Wyróżnienie w kategorii Wiarygodna Szkoła otrzymała Szkoła Podstawowa nr 8 im. św. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Tychach.

Szkoła Podstawowa nr 8 z certyfikatem "Wiarygodna


Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania, osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo.

Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.