Reklama
Edukacja
- 20 maja 2023
„Rajd górski na Czantorię” na start najdłuższych wakacji w życiu
Za nami:
W najbliższą sobotę 20 maja Tomasz Budziosz - tyski młodzieżowy społecznik i Dawid Kołodziejczyk zapraszają wszystkich maturzystów na oficjalne rozpoczęcie waszych najdłuższych wakacji w życiu wspólnie ze stowarzyszeniem Tychy2050.

W planie jest pokonanie około 11 kilometrów pieszo wraz z wspólnym posiłkiem w postaci grilla / ogniska pod szczytem w Chacie Czantoryja.
- Wyjście odbędzie się w sobotę 20 maja,
- Zbiórka o 7.30 przed dworcem w Tychach,
- Powrót ok. 16.00 z Ustronia.
Co ze sobą zabrać?
- buty trekingowe + wysokie skarpety,
- plecak,
- kurtkę/płaszcz przeciwdeszczowy,
- podstawową apteczkę,
- jedzenie i picie - tu warto podkreślić, że na szczycie będzie możliwość zrobienia grilla / ogniska lub zakup czegoś w schronisku,
- gotówkę,
- dokumenty i telefon.
Kto jest opiekunem wyjazdu? Dawid Kołodziejczyk - nauczyciel, wykładowca akademicki i instruktor turystyki kwalifikowanej górskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup w Beskidzie Śląskim i Żywieckim.
W ramach górskiego wypadu jest tylko 20 miejsc, a wszystkie koszty pokrywa organizator. Jedyne o co musisz zadbać to coś do jedzenia oraz picia!
Chcesz się zapisać? Nie czekaj - skontaktuj się z:
- Tomaszem Budzioszem - 608218990
- Dawid Kołodziejczykiem - 501780593.
Dodatkowy regulamin wycieczki znajdziecie pod tym linkiem.
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/974179506922348/?ref=newsfeed

Reklama
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.