tychy.info

Reklama

Edukacja

  • 21 kwietnia 2023
  • 31 maja 2023

X edycja T jak Talent - konkurs dla dzieci i młodzieży

Za nami:

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy i Rozwoju Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Tychach "Piątka Dzieciom" we współpracy z Miejskim Centrum Kultury organizuje już po raz kolejny konkurs dla dzieci i młodzieży „T jak Talent”. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 maja.

Reklama

akrobatyka
X edycja T jak Talent - konkurs dla dzieci i młodzieży · fot. pixabay.com


Konkurs organizowany jest w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych i ma na celu stworzenie przestrzeni, w której dzieci i młodzież będzie mogła zaprezentować szerszej publiczności swoje niecodzienne talenty i umiejętności taneczne, wokalne, akrobatyczne i inne.

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV szkół podstawowych oraz klasy V-VIII SP. Finał odbędzie 31 maja w Zespole Szkół Muzycznych w Tychach, a czas na zgłoszenia upływa 12 maja.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz linkiem do formularza zgłoszeń na stronie Stowarzyszenie Piątka Dzieciom lub na stronie Facebookowej Stowarzyszenia „Piątka Dzieciom”: https://www.facebook.com/stowarzyszenie.piatkadzieciom.

X edycja T jak Talent - konkurs dla dzieci i młodzieży

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.