tychy.info

Reklama

Edukacja

  • 21 lutego 2023
  • 23 lutego 2023

Nabór do klasy siódmej dwujęzycznej w SP nr 37

Ciekawą ofertę dla szóstoklasistów i ich rodziców ma tyska Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kornela Makuszyńskiego. Nie dla wszystkich, ale dla tych, którzy nie mają problemów z językiem angielskim i są gotowi na odrobinę więcej wysiłku, a także - więcej frajdy... Ci uczniowie mogą starać się o miejsce w klasie siódmej dwujęzycznej w nadchodzącym roku szkolnym 2023-2024.

Reklama

nauka, język, angielski, laptop, uczeń, matura, egzamin
Nabór do klasy siódmej dwujęzycznej w SP nr 37 · fot. pixabay.com


- Klasa dwujęzyczna oznacza nie tylko zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego (pięć zamiast trzech), ale także inne przedmioty nauczane częściowo po angielsku - informuje dyrektor Karina Bryja.

- Dodatkowo wspomnieć należy o atrakcjach czekających na uczniów dwujęzycznych, takich jak anglojęzyczne warsztaty, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi postaciami. W bieżącym roku szkolnym doszło już m.in. do wizyt w American Corner poświęconych kulturze Stanów Zjednoczonych, tygodniowych warsztatów Euroweek z wolontariuszami z całego świata oraz wirtualnego spotkania ze szkocką pisarką Marianne Wheelaghan - wymienia dyrektor.

Zainteresowani szóstoklasiści oraz ich rodzice mogą już składać wnioski o przyjęcie w sekretariacie SP 37.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.