tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Edukacja

  • 9 czerwca 2021
  • 17 czerwca 2021

Trudne emocje w czasie pandemii - rodzicielskie wsparcie dziecka

Za nami:

Zapraszamy rodziców uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, jak optymalnie wspierać dziecko przeżywające trudności związane z sytuacją pandemii na warsztaty on-line pt. „Trudne emocje w czasie pandemii - rodzicielskie wsparcie dziecka".

dziecko, psycholog, rodzic
Trudne emocje w czasie pandemii - rodzicielskie wsparcie dziecka · fot. pixabay.com


Podczas warsztatu będzie można dowiedzieć się jak rozpoznawać symptomy występowania kryzysu emocjonalnego u dziecka oraz jak zapewniać poczucie bezpieczeństwa i pomagać w odzyskaniu spokoju, większej równowagi emocjonalnej.

Warsztaty, których organizatorem jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tychach odbędą się w dniu 10 czerwca dla rodziców uczniów klas I-VI szkół podstawowych oraz 17 czerwca dla rodziców uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Rozpoczęcie spotkań o godz. 17.00.

Szczegóły na stronie organizatora - Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tychach: www.facebook.com/pppwtychach/

ar / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.