Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 2 września 2020

Anita Lipnicka wystąpi w Teatrze Małym z okazji 25 lat na scenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Teatr Mały w Tychach zaprasza w kwietniu przyszłego roku na koncert Anity Lipnickiej. Artystka wystąpi z okazji 25-lecia obecności na scenie. Bilety już w sprzedaży. Na scenie tyskiego teatru pojawi się w rozszerzonym składzie, z którym, jak zapowiada, zaprezentuje intymne aranżacje utworów.

anita lipnicka


Koncert "Anita Lipnicka Intymnie" odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku w Teatrze Małym o godzinie 19.30.

- Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie... - zapowiada artystka.

Anita Lipnicka, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów na scenie obecna jest nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

Bilety do nabycia na platformie kupbilecik.pl.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.