Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 14 sierpnia 2020
  • 18 września 2020

Inauguracja sezonu w Teatrze Małym: spektakl Teatru Polonia

Za nami:

W Teatrze Małym w Tychach na piątek, 18 września zaplanowano uroczystą inaugurację sezonu artystycznego 2020/2021. W ramach "Sceny konesera" zostanie wystawiony spektakl Teatru Polonia pt. "Metoda" Jordiego Galcerána w reżyserii Piotra Łazarkiewicza. Przed tyską publicznością wystąpią: Maria Seweryn, Rafał Mohr, Wojciech Chorąży oraz Karol Wróblewski.

metoda


"Metoda" to pierwsza sztuka hiszpańskiego dramaturga Jordiego Galcerána prezentowana na scenach polskich, to kolejne spojrzenie na zdehumanizowany świat nowoczesnej korporacji.

Cztery osoby zamknięte w jednym pomieszczeniu podlegają serii testów, służących wyselekcjonowaniu - metodą „doboru naturalnego” - najlepszych pracowników. To historia o agresji, o konformizmie, o pędzie do sukcesu za wszelką cenę… A przede wszystkim o manipulacjach, jakim podlegamy w zglobalizowanym świecie, a co gorsza, zgadzamy się na nie dla pieniędzy. Wstrząsająca groteska o naszej codzienności.

Reżyseria: Piotr Łazarkiewicz
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Sobańska
Opracowanie muzyczne: Antoni Komasa - Łazarkiewicz
Obsada: Maria Seweryn, Wojciech Chorąży, Rafał Mohr, Karol Wróblewski
Czas trwania: 120 min.

W Teatrze Małym w Tychach obowiązują zasady dot. epidemii COVID-19, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie: teatrmaly.tychy.pl/procedury-bezpieczenstwa-w-teatrze-malym-w-tychach-na-czas-zagrozenia-epidemicznego-w-zwiazku-z-zakazeniami-wirusem-sars-cov-2

Spektakl zostanie wystawiony w piątek, 18 września o 18.00 na Dużej Scenie Teatru Małego. Bilety do nabycia w serwisie www.ticketportal.pl.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.