Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 10 lutego 2020
  • 24 lutego 2020

Tyskie Inicjatywy Kulturalne 2020 - nabór wniosków!

Za nami:

Ruszyły Tyskie Inicjatywy Kulturalne 2020 - otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2020 roku.

Zadanie obejmuje organizację imprez kulturalnych oraz prowadzenie innych działań w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji. Jego celem jest zwiększenie potencjału kulturalnego miasta Tychy poprzez wzbogacenie miejskiej oferty kulturalnej w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, zapewnienie mieszkańcom Tychów warunków do rozwijania własnych talentów i zainteresowań z obszaru kultury i sztuki, oraz aktywizacja społeczności lokalnej w życie kulturalne miasta poprzez czynne i bierne uczestnictwo w przedsięwzięciach kulturalnych.

Szczegóły konkursu dostępne są w ogłoszeniu konkursowym na stronie razemtychy.pl, a także na tablicach ogłoszeniowych w UM Tychy i MCK. Należy zaznaczyć, że po raz pierwszy wnioski składać należy z wykorzystaniem elektronicznego Generatora NGO oraz równolegle w wersji papierowej.

Termin składania wniosków upłynie 24 lutego, godz. 15.00.

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.