Ogłoszenia Tychy Ogłoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 23 listopada 2019
  • 16 grudnia 2019

Opowieść Wigilijna - świąteczny spektakl w Teatrze Małym

Za nami:

13 i 16 grudnia o godzinie 18.00 w Teatrze Małym w Tychach poczujecie świąteczny klimat.

By wprowadzić tyszan w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia, Miejskie Centrum Kultury w Tychach w 2017 roku zrealizowało przedstawienie „Opowieść Wigilijna” na motywach znanego wszystkim przedstawienia Charles'a Dickensa. W przedsięwzięciu tym wzięli udział mieszkańcy miasta Tychy, którzy pomimo wielu codziennych obowiązków, zdecydowali się na teatralną przygodę. Byli wśród nich studenci, uczniowie, mamy, babcie, dziadkowie, ciocie - na co dzień mijani przez Was na ulicach, w autobusach, sklepach. Mieliście okazję zobaczyć ich w nowej roli - opowiadających przepiękną i mądrą opowieść o magii Świąt, o przyjaźni, chęci niesienia pomocy i co najważniejsze, o otwarciu na drugiego człowieka.

Wielu uczestników tego projektu spotka się znów z tyszanami, by z gościnnym udziałem Piotra J. Adamczyka ponownie zmierzyć się z aktorskim wyzwaniem i zarazem bogatsi o doświadczenia ostatnich dwóch lat, rozbudować swe sceniczne postaci. Jaki będzie tym razem efekt tego wielopokoleniowego spotkania? Przekonajcie się Państwo sami.

Autor: Charles Dickens
Scenariusz i reżyseria: Paweł Drzewiecki
Scenografia i kostiumy: Joanna Chwastek

Bilety normalne: 20 zł
Bilety grupowe: 15 zł

Opowieść Wigilijna - świąteczny spektakl w Teatrze

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA