Ogłoszenia Tychy Ogłoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 października 2019
  • 10 października 2019

Kino na Obcasach z Jennifer Lopez! Pokaz filmu "Ślicznotki"

Za nami:

Jennifer Lopez jako striptizerka, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”, która musiała trafić na kinowy ekran. „Ślicznotki” przedpremierowo 10 października w Multikinie.

Kino na Obcasach


Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu.

Szastają kasą niczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

Przed projekcją filmu na Panie tradycyjnie czekają atrakcje i niespodzianki, takie jak: badanie poziomu nawilżenia skóry, peeling dłoni, konkursy z nagrodami oraz herbaciane upominki dla wszystkich uczestniczek

Start o godzinie 19.00, początek seansu ok. godz. 19:45.
Cena biletu: 18,00 zł lub 14,00 zł (bilet dla grupy min. 15 Pań lub za okazaniem Karty Nauczyciela).

BM / tychy.info, źródło: Multikino

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA