Ogłoszenia Tychy Ogłoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 10 lipca 2019
  • 14 lipca 2019

„Avengers: Koniec gry” w wersji poszerzonej w Multikinie

Za nami:

To wyjątkowa gratka dla największych fanów Avengers! Od 12 do 18 lipca we wszystkich kinach sieci Multikino zobaczyć będzie można rozszerzoną wersję ostatniej części „Avengers: Koniec gry”.

Najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku „Avengers: Koniec gry” to niewątpliwie bezprecedensowa filmowa podróż, będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Teraz mamy doskonałą okazję, aby jeszcze raz przeżyć fantastyczną przygodę z ulubionymi superbohaterami podczas poszerzonego seansu filmu. To znaczy, że w filmie pojawią się dodatkowe sceny, które do tej pory nie zostały pokazane światu!

Poszerzoną wersję „Avengers: Koniec gry” zobaczyć będzie można w wersji 2D z napisami. Bilety są do nabycia od 10 lipca w kasie kin sieci Multikino, a także online przez www.multikino.pl oraz aplikację mobilną.Kiedy połowa populacji Wszechświata została unicestwiona, a drużyna Avengers rozbita, pozostali superbohaterowie będą zmuszeni stawić czoła potężnemu Thanosowi. Kto zwycięży w tym ostatecznym starciu życia i śmierci?

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA